Mūsų klientai

Vertiname klientus, todėl viena iš svarbiausių mūsų vertybių yra greita bei efektyvi kliento projekto sėkmė

http://www.gmpasociacija.lt

Lietuvos Greitosios Medicinos Pagalbos Stotys (GMPS)

Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacija (LGMPĮA) – ne pelno siekianti organizacija vienijanti greitąją medicinos pagalbą (GMP) teikiančias įstaigas bei jų padalinius, siekiant spręsti aktualias GMP problemas, teikti kokybiškas paslaugas bei profesiniam bendradarbiavimui mokslo, studijų, ligų diagnostikos, gydymo bei profilaktikos problemų sprendimui GMP srityje. Šiuo metu Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacijai priklauso 41 narys (įstaiga).

http://www.travelvisapro.com/

Travel Visa Pro

Travel Visa Pro teikia pasų ir vizų užsakymo internetu ir išdavimo paslaugas JAV piliečiams. Kompanija siūlo pilnas paslaugas kaip išimti naują pasą, jį atnaujinti, įtraukti naujų puslapių ir pan. Taip teikiamos paslaugos išduodant įvairiausias pasaulio šalių vizas: internetu ne tik atliekamas vizų užsakymas, bet pateikiama ir pilna informacija kokius privalomus dokumentus reikia surinkti, kad būtų išduota vizą, kur juos pateikti ir pan. Klientams galima sekti užsakymų vykdymą internetu ar gaunant žinutes.

http://www.smp.lt/

Krizių tyrimo centras

Krizių Tyrimo Centras jau daugelį metų organizuoja ir veda mokymus skubiosios medicinos srityje. Krizių Tyrimo Centre vedami populiariausi, visame pasaulyje primažinti kursai, o jų dalyviai įgija žinias ir gebėjimus, kuriuos, dirbdami skubios medicinos srityje, efektyviai pritaiko kasdieniniame darbe.


Sistemos aprašymas: Mokymo kursų valdymo sistema, sukurta naudojant atviro kodo Moodle platformą. Sistema suintegruota su įmonės apskaitos sistema (Dynamics NAV). Sukurtas automatizuoto testų atsakymų tikrinimo modulis.

http://parallelmg.com/

Parallel Marketing Group

Parallel Marketing Group (PMG) kuria inovatyvius marketingo sprendimus apimančius marketingą, spausdinimą ir internetinius sprendimus. PMG yra mūsų kompanijos partnerė siūlant QR kodo (qr-code) sprendimus JAV rinkai.


Sistemos aprašymas: Kadangi PMG pagrindinė veikla yra spaustuvės paslaugos, todėl įmonei buvo labai svarbu paprastas maketuojamų ir spausdinamų dokumentų apsikeitimasis su klientais. Todėl PMG įmonei buvo įdiegta Alfresco dokumentų valdymo sistema, kuri užtikrina ne tik paprastą dokumentų kaitą, bet ir dokumentų versijavimą, konvertavimą, paiešką, archyvavimą ir dar daugelį kitų funkcijų.

http://www.meridiancommercial.com

Meridian Commercial

Meridian Commercial - Kalifornijos nekilnojamo turto paslaugas teikianti įmonė. Įmonėje įdiegta specializuota NT objektų valdymo sistema palaikanti QR kodo mobiliąsias etiketes.


Sistemos aprašymas: Pagal įmonės poreikius sukurta specializuota NT objektų valdymo sistema: parduodamų/nuomuojamų NT objektų talpinimas, redagavimas, nuotraukų pridėjimas, PDF aprašymų generavimas ir pan. Klientinė sistemos dalis pritaikyta naudotis tiek personaliniais kompiuteriais, tiek ir mobiliaisiais telefonais (Android, iPhone, iPad ir pan). Taip pat sukurta speciali sistemos funkcija kiekvienam objektui sugeneruoti specialią QR kodo (qr-code) mobiliąją etiketę. Mobiliųjų QR kodo etikečių pagalba galima gauti pilną NT objektų aprašymą tiesiai mobiliųjų įrenginių ekrane.